Рюкзак дитячий фіолетовий Куромі з брелоком-гаманцем

- Готово до відправки
790 ₴
+380509153360
- +380 (50) 915-33-600673838561 Сувеніри
- +380 (63) 186-25-440509618160 Косметика та тапочки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий дитячий рюкзак у вигляді популярного персонажа Куромі — ідеальний подарунок для дівчинки! Виготовлений із нейлону, цей рюкзачок поєднує в собі функціональність та улюблений дитячий дизайн.
Зручні лямки дозволяють носити рюкзак як у садочок, так і на прогулянку.
- Матеріал: нейлон
- Колір: фіолетовий
- Дизайн:Куромі
- Призначення: для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
- Розмір: 28см висота, середній (поміщається пляшечка, іграшки, серветки тощо)
Переваги:
- Легкий і приємний на дотик
- Безпечний матеріал для дітей
- Яскравий, впізнаваний дизайн
- Ідеальний для подарунка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Аніме |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 8 л |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 790 ₴




